NİÇİN KADINLAR?


hepsinin ortak bir özelliği var  ağlıyorlar ? neden onları ağlatıyorsunuz? geleceğin mimarı ve varoluşunun yegane hikmeti kadınları neden ağlatıyorsunuz?
onlardan ne istiyorsunuz?
kadınları hedef alanların güya dünyayı yönettikleri zan edilen, kadın düşmanı ve kadını köle olarak gören kimileri agartha der ,kimileri seçkin mou der, kimileri iliminatu ,kimileri 300 ler meclisi der. ne derseniz deyin bunların tek amacı dünya nufusunu 500 000 000 seviyesine indirgemek.
bunun için doğurganlık özelliğine sahip kadını ve doğurganlık özelliğini hedef almışlardır. ve doğurganlığın çok olduğu ülkeleri kendilerine hedef seçmişlerdir.
bunun için ne kullanırlar?
kadını reklam aracı olarak kullanarak analık vasfını kaybettirirler.
kadını iş ortamının her yerine sokarak, kadının kadınlığını elinden alırlar. Doğurganlığının en üst seviyesini kariyer, iş, rızık peşinde koşma, vs. gibi şeylerle onu farkında olmadan zaman içinde köreltir ihtiyarlatır ve hadi evlen derler… bir çocuk ya olur yada olmaz..
başka ne yaparlar?…
cinselliği ayaklara kadar düşürür haya ve ahlak duygularını kaybettirerek oluşabilecek güzel ve akıllı nesillerin varlığının önünü keserler.
başka ne yaparlar ?…
doğum kontrol hapları diye bir şey icad ederler labaratuvar farelerine yaptıkları deneyleri şimdi kadınlarda denerler. bu deneyin etkisi tam bilinmemekle beraber günümüze kadar bilinen yan etkiler diye tabir ettiğimiz ( düz olmayanın yan olması nasıl bir etki ise..)etkiler şunlardır  agresiflik,kabızlık, şiddetli karın ağrısı,çok tüylenme, rahimde miyoplar  ,kistler oluşması , regl olma surelerinde düzensizlik ve korku ,şüphe hastalığı , ruhi bunalımlar,anlamsız rüyalar, bazen kendine zarar verme yahut intihar..
başka ne yaparlar?…
kadın pedleri ,müslüman toplumlarında yada doğurganlığın çok olduğu ülkelerdeki tüm kadın pedlerinde istisnalar hariç kanser ve kısrlık oluşturucu etmenler vardır.sadece arama motoruna şunu yazmanız yeterlidir. damages of women’s pads  …
erkek toplumunu dinden uzaklaştırarak dünyaya meyl ettirir ve kadını dünya aracı emtiyası görmesini sağlar . evlilikleri yıkar,boşanmaları arttıracak her türlü işin içine girer. bunun adına yediğin gıda,giydiğin elbise, seyrettiğin dizi yahut sosyal medya de. ne dersen de sonuç iletişimsizlik ve yıkım.
sonuç: birey ve toplum olarak bilinçlenmeli geleceğimizi kurmakta en büyük yardımcımız olan kadınlara her yerde sahip çıkmalı ve geleceğin başaktörlerini bu kana susamış çakalllara bırakmamamız. dinimiz kadını emanet olarak öğretir. peygamberimiz se cennet anaların ayaklarının altındadır demiştir.
uyanmak için geç değil ,uyumak içinse geç kalınmıştır. bugün kadınına sahip çıkamayan yarın geleceğini ve doğmamış evladını kaybeder…

3 Comments

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s